Krzysztof Cugowski

Krzysztof Piotr Cugowski

6,1
91 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Cugowski

Jeszcze w żadnym filmie go nie widziałem, więc nie oceniam jako aktora ale jako muzyka. A jako muzyk - pełne 10/10. Znakomity wokal. Genialnie oddaje charakter śpiewanych przez siebie tekstów. A jako człowiek - świetne poczucie humoru. Pozdrowienia dla niego i dla synów którzy też są wspaniałymi muzykami !!!!!

Raskolnikow89

Bo to smiec pisowski

bucak

a ja go lubie bo jak powstawał tyn zespół to mój stary z brejdakiem jego grali w nim :P

bucak

Uuuuła :) Gdyby chcieć kogoś oceniać za bycie PISowskim odbytowłazem to mogłoby się okazać, że takich niskich ocen byłoby więcej, a już na pewno ode mnie (albowiem nie są dla mnie ludżmi nie tylko ci, którzy w tym szambie są, tj. politycy z potylicy, ale także, a może przede wszystkim ich wyborcy). Jedni jak i drudzy to nie ludzie, a fekalia, efekty dziurawej prezerwatywy, dzięki którym ten kraj nigdy nic nie będzie znaczył!

Raskolnikow89

Jak chcesz go oceniać w kategoriach muzycznych to wejdź na jakieś forum muzyczne. To forum jest filmowe więc ocenia się go tu przez pryzmat jego "dokonań" aktorskich - jest to chyba oczywiste dla każdego. A jego role to popłuczyny po szajsie, dno i 3 metry mułu. Ode mnie pała.
Osobiście bardzo lubię Budkę Suflera, ale wolałem ten zespół kiedy wokal był popełniany przez Romka Czystawa.

adammo1313

Cugowski to najlepszy wokalista zespołu lepszy od Andrzejczyka czy Czystawa

Raskolnikow89

Ja również daję mu najwyższą ocenę za wokal. Twierdzenie, że tu należy oceniać jedynie za kunszt aktorski, bo to nie forum muzyczne jest nieporozumieniem.
Nie trzeba być aktorem by trafić do bazy. Krzysztof Cugowski jako wokalista występuje w filmach dokumentalnych, czy gra samego siebie u Piwowskiego więc ocena jego śpiewu jest jak najbardziej sensowna.
Wokalistą jest najwyższej klasy.
Przed godziną wyszedłem z koncertu Budki Suflera.

AbuKamil

Ponadto powinienem dodać że ze wszystkich zespołów - zarówno polskich jak i zagranicznych, Budka Suflera jest moim ulubionym zespołem a " Nic nie boli tak jak życie " to do tej pory mój ulubiony album a ponadto moje pierwsze CD, płyta której pierwszy raz słuchałem jako 9cio - letnie dziecko i na tych utworach się wychowałem.


Inne polskie zespoły się nie umywają, a taki mdły i hippisowski Perfect czy znienawidzone przeze mnie Lady Pank nie dorastają Budce Suflera do pięt.

Raskolnikow89

Ten album jako jedyny w Polsce sprzedał się w nakładzie przekraczającym milion nie żadne tam płytki Perfectu Lady Pank czy Bajm,Drzem.

Raskolnikow89

To doskonały krążek a najlepsze jest to że przed nim wydali najgorszą płytę w swojej karierze lub jedną z gorszych Noc

AbuKamil

Jeden z najlepszych wokali w naszym kraju ciekawa barwa głosu wysoki ton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones